Вівторок, 20.02.2018, 19:05
Головна | RSS

Форма входа

Пошук

Календар

«  Травень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Службова пошта

Логін:
Пароль:

(що це)

Партнери

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостів: 1
Користувачів: 0
Головна » 2009 » Травень » 29 » ЯК ЗМІНИТИ ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЛІ?
10:03
ЯК ЗМІНИТИ ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ЗЕМЛІ?
„На приватній земельній ділянці, переданій мені для обслуговування житлового будинку і господарських споруд, я хочу переобладнати господарську споруду під торговий кіоск. Як це зробити?" — цікавиться Галина О. з Києва.

— Відповідно до статті 20 Земельного кодексу України постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.02 №502 затверджено Порядок зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб.

Зміна цільового призначення земельної ділянки провадиться за поданням заяви (клопотання) її власника до сільської, селищної, міської ради, якщо земельна ділянка розташована в межах населеного пункту, або районної держадміністрації, якщо земельна ділянка розташована за межами населеного пункту.

Якщо зміні цільового призначення підлягає частина земельної ділянки, то відповідно до вимог згаданої Постанови зазначене здійснюється шляхом складання проекту відведення цієї земельної ділянки.

Відповідно до статті 50 Закону України „Про землеустрій" постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 р. № 677 затверджено Порядок розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Вимоги до складу, змісту та оформлення проекту відведення земельної ділянки встановлюється нормативно-технічною документацією із землеустрою.

Проект відведення земельної ділянки погоджується з органом земельних ресурсів, природоохоронним і санітарно-епідеміологічним органом, органом містобудування і архітектури та охорони культурної спадщини, а також підлягає землевпорядній експертизі, після якої замовник подає проектні матеріали в відповідний орган для прийняття рішення.

Рішення сільської, селищної, міської ради або відповідного органу виконавчої влади про зміну цільового призначення земельної ділянки є підставою для оформлення громадянину або юридичній особі державного акта на право власності на земельну ділянку із зміненим цільовим призначенням.


Начальник відділу по роботі із зверненнями юридичних та фізичних осіб А.А. Міна


Державний комітет України із земельних ресурсів
Категорія: Питання-відповіді | Переглядів: 2376 | Додав: melive | Рейтинг: 2.0/1